sexy

Jak uwodzić zapachem? Najważniejsze informacje o perfumach z feromonami

Feromony są lotnymi związkami chemicznymi wydzielanymi na zewnątrz ciała. Ich inna nazwa to przekaźniki podniecenia. Wydzielane są podświadomie, a ich celem jest pobudzenie układu nerwowego drugiej osoby i wywołanie określonych reakcji fizycznych lub behawioralnych. Tajemnicą pozostaje, jak wiele różnych feromonów wytwarza ludzki organizm, gdyż większość z nich wciąż jest niezbadana. 

Działanie feromonów

Naturalne feromony zawierają informacje na temat naszego poziomu dojrzałości, stanu zdrowia czy gotowości do reprodukcji. Wpływają na uwalnianie hormonów płciowych i mogą powodować podniecenie seksualne. Feromony działają na nas podświadomie, a decyzje podejmowane pod ich wpływem bywają instynktowne. Odbiorca nie jest w stanie wyczuć zapachu, który modyfikuje jego zachowanie. Możliwe jest naturalne wzmocnienie działania tych związków poprzez stosowanie specyfików, które zawierają je w składzie. Praktycznym rozwiązaniem jest spryskanie się perfumami z feromonami. Szeroką gamę takich zapachów posiada na przykład linia Pherostrong by Night. To idealna propozycja dla wszystkich kobiet i mężczyzn pragnących uwieść swoją drugą połówkę lub dopiero co poznaną osobę. Głównym zadaniem takich perfum jest świadome zainteresowanie partnera kuszącymi zapachami i podświadome wysyłanie sygnałów za pomocą mieszanki feromonów.

Perfumy z feromonami intrygują i uwodzą

Dzięki tajemniczemu działaniu feromonów, perfumy z tym składnikiem sprawiają, że inne osoby postrzegają nas jako atrakcyjniejsze i zaczynają czuć do nas większą sympatię. Płeć przeciwna nie potrafi oprzeć się zapachowi i chętnie wchodzi w interakcję. Pherostrong by Night dla kobiet przyciąga mężczyzn słodkimi zapachami gruszki, kwiatu pomarańczy i różowego pieprzu. Wyraźnie wyczuwalne nuty jaśminu, kawy, wanilii, paczuli i cedru nadają kobiecie niewinności i sprawiają, że płeć przeciwna pragnie lepiej poznać posiadaczkę tego zapachu. Kobieta spryskana takimi perfumami jest zmysłowa i pikantna, może zostać królową nocy, jeśli tylko tego zapragnie. Mężczyźni także próbują zwiększyć swoje szanse u płci pięknej za pomocą substancji z feromonami. Pherostrong by Night dla panów oferuje zapach skupiający się na nutach jaśminu, owoców i mchu dębowego. Wywołuje on uczucie orzeźwienia i świeżości. Partnerka dostrzeże we właścicielu tych perfum wytrwałego, silnego i seksownego mężczyznę.

Jak stosować perfumy z feromonami?

Feromony należy nakładać na konkretne części ciała. Należą do nich szyja, nadgarstki oraz skóra za uszami. Perfumy utrzymają się na tych obszarach najdłużej i będą pachnieć najintensywniej, ponieważ jest tam najcieplej. Także te miejsca wytwarzają najwięcej naturalnych feromonów. Podobno działanie tych lotnych związków chemicznych byłoby jeszcze silniejsze, gdybyśmy nie używali takich kosmetyków, jak mydła, szampony i dezodoranty. Warto co kilka godzin powtarzać aplikację feromonu, aby wzmocnić jego efekt. Kobiety mogą nosić buteleczkę perfum w torebce i stosować wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Zapachów Pherostrong można używać także na ubraniach, takich jak szalik, kurtka, czy płaszcz.

Podobne wpisy